EKRE 2023. aasta kongress

CALAMUS, MIKE

Mike Calamus 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond on teadaolevalt ainus Eesti erakond, kel on osakond ka Ameerika Ühendriikides.

Seda osakonda juhib Harjumaal sündinud edukas ettevõtja Mike Calamus, kelle ettevõte on osutanud muu hulgas ka teenuseid Valgele Majale ja kes on kohtunud USA ekspresidendi Donald Trumpiga.

Oleme tõsises mures Eestis toimuva pärast. Eesti niinimetatud eliit elab kuskil teises reaalsuses – nende käes on võim, materiaalset puudust nad ei tunne, kuritegude eest neid ei karistata. Majanduse kollaps aga pole praegu enam mitte oht, vaid toimub reaalselt. Rahvas jääb järjest vaesemaks ja ettevõtted aetakse pankrotti. Ajuvaba ja kriminaalne on elektri- ja kütuseturg, kus valitsevad kokkumäng ja kartellid. Traditsioonilised pereväärtused on hääbumas ja toimub üleüldine eesti põlisrahva väljavahetamine,” ütleb Mike Calamus.

 „Kuigi elan praegu USA-s, pealinna Washington DC lähedal, muretsen oma sünnimaa saatuse pärast. Eesti majanduse, maaelu ning jätkusuutliku kultuuri tahtlik hävitamine globalistide poolt kurvastab mind väga.
Calamus rõhutab, et energiasõltumatus on riigi ja rahva turvalisuse ja iseseisvuse alustala. „Põlevkivi jätkub Eestis veel vähemalt sajaks aastaks ja sellest saab toota imeodavat elektrit mitmele põlvkonnale. Kohe tuleks ära lõpetada igasugune C02 kvootide pettus.”

Samuti on ta mures immigratsiooni pärast. „Praegu suretatakse eestlasi välja Donbassist sisseveetud venekeelsete isikute abil, kes soovivad elada Tallinnas ja Narvas oma „vihavaenlaste“ seas.”

Pere ja töö kõrvalt tegeleb Calamus EKRE USA osakonna juhtimisega ning on hõivatud õpingutega prestiižses õppeasutuses Heritage Foundation Academy, kus koolitatakse tulevasi konservatiivide liidreid.

Mike Calamus on ka üks sõltumatu väliseesti portaali Eestieest.com asutajatest.

Kandidaat CALAMUS, MIKE