EKRE 2022. aasta kongress

EPLER, RAIN

Olen 44-aastane Võrumaa mees. Abielus, peres kasvavad 3-, 5- ja 8-aastane poeg.

Ma arvan, et me kõik elame paremini, kui inimesed on vabad ja saavad oma eluga nii majanduslikus kui laiemas mõttes ise hakkama. Riigina oleme me edukad, kui julgeme ja saame ise otsuseid teha. Tänases Eestis on EKRE ainuke jõud, kes nii inimeste kui ettevõtluse vabaduste eest seisab ja kes selle eest võitleb, et Eestit puudutavad otsused tehtaks Eestis eesti kodanike poolt.

Erakonna töös osalen aktiivselt, olles EKRE Võru-, Valga-, Põlvamaa ringkonna juhatuse liige, Energeetika- ja keskkonnatoimkonna juht ning EKRE Võru osakonna juht. 2020. aasta sügisest kuni 2021. alguseni olin keskkonnaminister, enne seda rahandusminister Martin Helme nõunik.

Praegusel mitmete kriiside lahtirullumise ajal, on nii energeetika kui ka keskkonnateemad fookuses ning riigina edukas olemiseks on oluline teha neis valdkondades õigeid otsuseid. Panustan juhatuse liikmena kindlasti oma teadmiste ja kogemustega neis valdkondades. Kindlasti plaanin juhatuses seista ka selle eest, et EKRE jätkaks oma kurssi, mille keskmes on kogu Eesti tasakaalustatud areng. Elu peab olema hea lisaks linnadele ka maapiirkondades.

 

Kandidaat EPLER, RAIN