ESPENBERG, URMAS

Kandidaadi ESPENBERG, URMAS pilt
EKRE juhatuse liige,Tallinna Põhja ringkonna aseesimees  
Sünd. 4. juulil 1961, Aa külas Ida Virumaal; abielus, 4 last/ 1 poeg/3 tütart
Haridus: filosoofia, Moskva Riiklik Ülikool 1984, TV- tootmine ja ajakirjandus – Catonsville Community College, MD, USA, 2003.
Töö: pedagoog koolis, filosoofia õppejõud Eesti Kunstiinistuudis, ajakirjanik ETVs, turundusjuht Eesti Telefonis, giid ja väikeettevõtja
Looming: 5 romaani, näidend,  monograafia, 2-esseekogumikku, brändijuht- kaubamärgid Eesti Telefon, Atlas Andmeside ja Internet, ajakirjad Reklaamimaailm ja Strateegia –peatoimetaja ja väljaandja. Loomulikult ka EKRE ja selle turundus.
Eesti Akadeemilise Seksuoloogia Seltsi liige. Eesti Reservohvitseride Kogu liige.
Poliitiline tegevus: alates 2000 IRL liige ja osalenud kolmedel kohalikel valimistel, EKRE liige aastast 2013 ja juhatuse liige alates aprillist 2014. Kandideerisin 2015 a.Riigikogu valimistel Valmisringkonnas nr.1 Põhja-Tallinn, Haabersti, Kristiine, kus sai 2087 häält,  kuid ei osutunud valituks. Aprillist 2015 Riigikogu EKRE fraktsiooni nõunik, rahvuslik-konservatiivse portaali Uued Uudised vastutav toimetaja, Konservatiivide klubi vedaja 2016-2017, EKRE FB lehtede administraator, kodulehe administraator, jne.
Tallinna volikogu liige 1. aprillist 2019 (hetkel volitused peatatud)
Riigikogu XIV koosseisu liige alates 29.04.19 
Poliitiline kreedo: rahvusriik ja konservatism, rahvuskonservatiivse ideoloogia ja poliitika levitamine nii oma kanalites kui mujal, Euroopa ja Eesti päästmine mauride ja multikulti küüsist, ilusa emakeele säilimine, tehnoloogiapõhine majandus, eesti toit, puhas loodus ja inimväärne elu nii noortele kui vanematele põlvkondadele