EKRE 2023. aasta kongress

FROSCH, ANTS

Olen sündinud 1959. aastal Põlvas, lõpetanud Valga I Keskkooli ja 1986. aastal Tartu Ülikooli õigusteaduskonna cum laude. Kuni riigiteenistusse suundumiseni 1991. aasta sügisel töötasin advokaadina Tartus. 

90'te suureks väljakutseks oli mulle Eesti välisluure rajamine. Sellele järgnenud 20 aastat diplomaatilises teenistuses viisid mind suursaadikuna Strasbourgi Euroopa Nõukogu juurde, Varssavisse ja Bukaresti. Olgu maailm kui tahes huvitav, toob koduigatsus meid varem või hiljem armsaks saanud radadele. 2019 aastast olen tagasi Eestis, noorusaja Põlva - Valga - Tartu kolmnurga keskpunktis, Otepääl.

Nähes kuivõrd pehkinud on toiduahelatele ehitatud kohalik võim Otepääl, otsutasin võidelda ausa ja avatud Eesti eest. Liitumine rahvuslikku ja konservatiivset ideed kandva EKRE'ga oli ainumõeldav. Saavutasin tänu meie valijatele ja erakonna toetusele KOV21 valimistel 260 häälega Otepää vallas teise tulemuse ja olen täna vallavolikogu liige. Meie fraktsioon on volikogu opositsiooni kandev jõud.

Kolm teemat tulevikuks:

1. KOV valimiste seaduse muutmine - kohalikel valimistel tohivad osaleda ainult Eesti kodanikud.

2. Tulemuslik võitlus korruptsiooniga igal tasandil.

3. Meie inimeste julgeolek ja heaolu olgu ülim prioriteet.

 

Ants Frosch

EKRE Otepää osakonna esimees

54531001

ants.frosch@gmail.com

 

 

Kandidaat FROSCH, ANTS