EKRE 2023. aasta kongress

HAAVA, VALMAR

Kandideerin Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna juhatusse ja volikogusse. Näen, et juurde on vaja nooremaid, aktiivsemaid ja värskemate ideedega liikmeid just juhtivatele kohtadele, kuna see kutsub erakonna liikmeks astuma rohkem noori. Lisaks sellele soovin ma, et meie erakonna juhtorganitesse kuuluks ka inimesi kaugemalt ja väiksematest kohtadest, mitte ainult suurlinnadest. Meie erakond on ehitatud ülesse ühtsusele ja seda ma loodan ka nüüdsetest valimistest loota, et juhatusse saavad kuuluma ka, lisaks suurlinnade tuntud nägudele, väiksemate kohtade aktivistid, et viia eelkõige erakonna tuntus maapiirkondadesse.

Poliitikaga olen tihedalt seotud olnud alates 2016 aastast. Selle aja jooksul olen saanud kohalikel valimistel alati üsnagi arvestatava arvu poolthääli. Viimastel valimistel võitsin 350 inimese poolehoiu, mis oli teine tulemus Viljandi valla arvestuses ning Viljandi maakonna arvestuses viies. Lisaks kuulun Viljandi valla Eelarve- ja Majanduskomisjoni ning Revisjonikomisjoni. Olen EKRE Viljandi valla osakonna esimees ja Viljandi vallavolikogu EKRE fraktsiooni esimees. Varasemalt olen kuulunud mitmel korral Järva- ja Viljandimaa juhtkonda, samuti olnud Viljandi valla osakonna aseesimees ja juhatuse liige.
Lisaks poliitilistele tegemistele olen ettevõtja põllumajanduse valdkonnas ning tööandjaks kolmele kohalikule inimesele.
 
Mind toetades võite kindel olla, et üheskoos viime ka väiksemad piirkonnad arvestavale kohale!
Kandidaat HAAVA, VALMAR