EKRE 2024. aasta kongress

HELME, EEVA

Lugupeetud erakonnakaaslased!

Seisan täna teie ees ja palun teil toetada minu kandidatuuri Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna volikokku.

Olen abielus ja meil on abikaasaga viis last, kellest kolm on tänaseks juba täisealised. Meie poeg lõpetab kohe esimese klassi ning pesamuna läheb sügisel eelkooli. 

Ma kuulun erakonna Pärnumaa ringkonda ja värskelt selle juhatusse. Olen aseesimees Lääneranna osakonnas. Samuti Lääneranna valla volikogu liige ning sealse sotsiaalkomosjoni aseesimees.

2023 Riigikogu valimistel kandideerisin Tallinna Kesklinna, Lasnamäe ning Pirita piirkonnas ja sain valimistel 1632 häält.

Meie erakonna liikmeid ühendab ühine ilmavaade ning me jagame maailmas ja Eestis toimuvat sarnasel viisil. Me saame küll praegu rõõmustata erakonna järjest kasvava toetusprotsendi üle, mille taga on kahtlemata EKRE juhtide ja liikmete ennast salgav töö, aga jätkuvalt võitlusesse kannustab meid siiski hoopiski mure. Mure Eestis toimuva pärast.

Ja olgu protsent, kui hea tahes, teame me kõik, et ees ootavad rasked lahingud ning selles kasutatakse meie suhtes tavaks saanud alatuid ja ebaausaid võtteid. Nii on see ikka olnud. Aga, kui meie - Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liikmed ja toetajad enam ei võitle, siis millise Eesti me oma lastele jätame?!

Minu kõige tugevamaks motivatsiooniks kõigil kandideerimistel on, et Eesti Konservatiivne Rahvaerakond saaks tulevikus moodustada valitsuse ja riigi peaministriks saaks Martin Helme.

Olen uhke, et kuulun erakonda, mille kurss on enesekindel ja julge. Ma tahan, et Eestis asjad muutuksid ja ma tahan selle nimel ka ise päriselt midagi ära teha. Seepärast olen võtnud nõuks kandideerida erakonna volikokku ning palun seega teie toetust.

Eesti eest!

Kandidaat HELME, EEVA