EKRE 2023. aasta kongress

KINGO, HARRI

Tere!

Olen sündinud 1955. aastal Tallinnas, lõpetanud Tallinna 7. Keskkooli ja Tartu Ülikooli Õigusteaduskonna. Töötanud juristina, Eesti Televisioonis diktori, reporteri, toimetaja ja saatejuhina, Perekonnaseisuametis tseremooniameistrina. Abielus. Olen ise kirjutanud ja tõlkinud teiste autorite raamatuid. Praegu olen pensionil.

 

Kasutan aktiivselt sotsiaalmeediat ja kirjutan palju ning erinevatel teemadel mitmetes interneti portaalides, viimasel 10-l aastal peamiselt Facebookis. Sealt on lugeda ka mu arusaamadest lähemalt.

 

Kui märkasin, et mu vaated on 1:1 samased EKRE seisukohtadega, otsustasin EKRE-ga liituda, et pakkuda EKRE-le tõhusamat ja reaalsemat tuge kui vaid mu artiklid. Sest kui mõtlen Eesti peale, siis olen küll õnnelik, et meil on oma riik, kuid samas on valus näha, kuidas seda oma riiki tahetakse meilt ära võtta ja olematuks teha. Ma ei saa sellise poliitikaga nõustuda. Tunnen kohustust sellisele poliitikale reaalselt vastu astuda. 

 

Olen eestlaseks sündinud ja mul lasub nii kodaniku kui inimesena vastutus selle riigi ja rahva, selle keele ja kultuuri kestmise eest. Usun, et oma mõtete ja arusaamadega, oma teadmiste ja kogemustega saan ma olles EKRE juhtorganites anda oma panuse, et EKRE saaks Eesti domineerivaks erakonnaks.

 

Olen EKRE volikogu ja Ida-Tallinna ringkonna juhatuse liige. 

 

Kandidaat KINGO, HARRI