EKRE 2024. aasta kongress

KIRSBERG, GEORG

Alates erakonnaga liitumisest 2016. aastal olen olnud selle Kristiine osakonna esimees ning hetkel ka Põhja-Tallinna ringkonna aseesimees. Varasemalt olen korduvalt olnud erakonna volikogu liige. Nüüd peale viimaseid KOV valimisi sain ka Kristiine linnaosakogu liikmeks ja selle revisioni komisioni esimeheks ning Tallinna linnavolikogu Korra - ja Tarbijakaitse komisioni liikmeks.

Olen korraldanud Eesti esimese immigratsioonivastase meeleavalduse (Tammsaare park 06.06.2015), mis oli enne erakonnaga liitumist. Erakonnale olen korraldanud kaks suuremat üritust (Merkeli tervitus Kultuurikatla ees 2017 ja Hirvepark 2018) ning palju väiksemaid telgiaktsioone valimiskampaaniate ajal. Iseenesest mõistetavalt kuulun Kaitseliitu ja olen rühmaülem.

Sotsiaalmeedias olen loonud Eesti suurima riigikaitse grupi "Riigikaitse tsensuurita", kus on 5600 liiget, nende hulgas praegune kaitseväe juhataja ning islamiseerumise vastase "Ei Immigratsioonile" grupi.

Kõrgharidusi kaks: sõjaväe akadeemia Saksamaal ja riigiteaduste magistrantuur TTÜst, millest ühe aasta tegin samuti Saksamaal.

Ametilt olnud varasemalt sõjaväelane ja piraadikütt. Reisinud palju, Kuubast Tseilonini, 40-korda üle India Ookeani ja paar korda üle Atlandi kah. Hetkel tegutsen Tallinnas ettevõtjana. Selle kõrvalt tegelen ka raamatute kirjastamise ja kirjutamisega. Minu arvel on viis raamatut  ja palju artikleid, kogu publikatsioonide loetelu on siin:

https://et.wikipedia.org/wiki/Georg_Kirsberg

Praegust pingelist olukorda Ukrainas silmas pidades oleks ehk asjakohane ka ära mainida, et Eestis resideeruv Ukraina suursaadik tunnustas mind 2016. aastal ametliku tänukirjaga sest hakkasin Ukrainat sõjas Venemaa vastu toetama juba algusest saati 2014. aastal. Lähtuvalt sellest olin ka Eesti välisministeeriumi poolne kandidaat OSCE vaatlusmissioonile Ukrainasse, kuid kahjuks jäi minemata.

Osakonna esimehena hindan meeskonnatööd sest poliitikas edu saavutamise nimel (eriti veel arvestades meie valimisseaduse eripärasid) on see kõige olulisem - EESTI EEST! Kandidaat KIRSBERG, GEORG