KIRSBERG, GEORG

Kandidaadi KIRSBERG, GEORG pilt
Olnud viimase nelja aasta jooksul Kristiine osakonna esimees, RNK juhatuse liige ja volikogu liige. Olen korraldanud Eesti esimese immigratsioonivastase meeleavalduse (Tammsaare park 06.06.2015), mis oli enne erakonnaga liitumist. Erakonnale olen korraldanud kaks suuremat üritust (Merkeli tervitus Kultuurikatla ees 2017 ja Hirvepark 2018) ning palju väiksemaid telgiaktsioone valimiskampaaniate ajal.

Kõrgharidusi kaks: sõjaväe akadeemia Saksamaal ja riigiteaduste magistrantuur TTÜst (millest ühe aasta õppinud samuti Saksamaal).

Ametilt olnud varasemalt sõjaväelane ja piraadikütt. Reisinud palju, Kuubast Tseilonini, 40-korda üle India Ookeani ja paar korda üle Atlandi kah. Hetkel tegutsen Tallinnas ettevõtjana. Selle kõrvalt tegelen ka raamatute kirjastamise ja kirjutamisega. Minu arvel on viis raamatut  ja palju artikleid, kogu publikatsioonide loetelu on siin:

https://et.wikipedia.org/wiki/Georg_Kirsberg

Eestis resideeruv Ukraina suursaadik on tunnustanud mind oma tänukirjaga nende toetamise eest sõjas Venemaa vastu. Olen olnud ka kahel korral Eesti välisministeeriumi poolne nominant OSCE Ukraina vaatlusmissioonile.