EKRE 2023. aasta kongress

KONI, LAURI

                                                                                                                                                 

Olen Lauri Koni , Tartu-ja Jõgevamaal aseesimees,Elva oskonna aseesimees,Elva volikoguliige.

Mina olen kalamees, maamees, üks õige Eesti mees, kelle jaoks EKRE põhimõtted on olulised. Miks ma lapin kokku oma kalavõrgud, miks ma panen räästa najale oma murureha ja ütlen, et usaldage mind EESTI KONSERVATIIVSE RAHVAERAKONNA JUHATUSSE VÕI VOLIKOKKU?  Ma ei saa rahulikult nautida kalavõrgu hõbedat ega hommikust linnulaulu, kui meie riik on omadega väga  vales kohas. Teate küll, maamees kasutaks siin ühte toredat p tähega Eestikeelset sõna.

Jah, meie riik on maainimese poolt vaadatuna kõrvuni jamas. Miks see nii on? Kes on selles süüdi? Selles on süüdi need E-valimised kes röövis meilt võimaluse Eesti elu paremaks muuta ja seda teavad paremini nii Refid,Sotsid kui need 200 kirpu.

Meie tulevik ei saa olema kerge ,peame võitlema nii oravate  ja 200 kirbuga kes hävitavad MEIE RAHVUSRIIKI. EESTI KONSERVATIIVNE RAHVAERAKOND on erakond kes võitleb ja jääb võitlema meie rahva püsima jäämise eest ,õnneks on meie taga inimesed ja meie tublid liikmed kes saava 100% aru mis toimus ja mis on toimumas ,missugused maksud meid ootavad.Tänava pildis hakkame nägema kuidas mehed käest kinni hoiavad, et teine kontsade pealt maha ei kukuks.

Kas see ongi Eesti mida taheti.

 Minu ema on 85 aastane, kes nii väga tahtis näha ,et peale valimisi  on  Eestis  võimalik rahulikult nautida pensionit ja tunda elust rõõmu ka pensioni eas ja olla rahulik ,et ka lastel on hea elu,mitte lapsed ei pea tööga ennast ära tapma.

Automaks oleks naljakas kui see nii kurb poleks.

Ma ütlen ainut, et kui meie ise ei tee elu paremaks, siis lauljast linnapreili Riigikogus seda meie eest ka ei tee.

Usaldage meest, kes mõtleb nagu teie, kes kannab kevadel poriseid säärikuid ja kes teab, mida tähendab hirm kaotada oma sissetulek. Mina tahan seda olukorda muuta. Seda saame teha kõik koos!

 

Kandidaat KONI, LAURI