EKRE 2023. aasta kongress

KULL, JAKO

Tervist!

Inimese elu on lühike, hinge elu on pikk.
On tore, et mul on kaks täiskasvanud tütart ja tütrepoeg.

Olen lõpetanud magistrina nii majanduse, teoloogia kui religiooniantropoloogia õpingud. Tegelenud riigi tasemel kaitse-, lõimumis- ja kultuuri-haridusküsimustega. Isamaalises poliitikas alates 1989.a.

Meie erakonnas Lääne-Tallinna (ehk Nõmme-Mustamäe) piirkonna juhatuse liige; osalen nii kultuuri- kui majandustoimkonna tänuväärses töös. 

Ettevõtluskogemus. Kirjutan esseesid ja luuletusi, teen sporti. Osalen vabatahtlikus tegevuses, käin "siilidel" ja "tormidel", kirjutan Jazzkaarel kontserdite arvustusi ja olen ka Eesti Kultuuri Koja eestseisuse liige. Jätkuvalt õppimisvõimelisena tegelen maailma püsiväärtuste taasleidmise, uurimise ja teadvustamisega. Eesti Apostellik Õigeusu Kiriku teenija ja lugejana püüan teenida kõike loodut. Vigu on piisavalt.

Aukohtus töötamise kogemus. Nii erakondlikus mastaabis kui Eesti Reservohvitseride Kogus - kus ka praegu tegev.

Üle kõige vajab inimene praegu tõele otse näkku vaatamist ja selgeid seisukohti. Pole midagi kurvemat kui inimene, kelle hinges pesitseb vimm. Vimm röövib Sinult meelerahu ja närib seestpoolt. Füüsiline lähedus võib meid kokku tuua, aga armus kasvamine hoiab meid koos. Sõna arm tuleb kreekakeelsest sõnast charis, mis tähendab puhast rõõmu. Pidagem siis meie ühist koostöötamist puhtaks rõõmuks!

Rahus.

Eesti eest!

Kandidaat KULL, JAKO