EKRE 2024. aasta kongress

LEEMETS, LANA

Austatud erakonnakaaslased!

Olen 20-aastane Põhja-Tallinnas sündinud ja kasvanud neiu. Suvel 2022 olen lõpetanud Audentese e-gümnaasiumi hõbemedaliga, oma hariduspõllu edasise harimise järgmine etapp on plaanis ellu viia Tartu või Tallinna Ülikoolis sotsiaalteadusi õppima asudes.

Kolm mulle olulistest teemadest, mida esmalt tahan siinkohal nimetada ja millest me peame eriti tänapäeval rohkem rääkima, on tervishoiusüsteem, haridus-ja sisserändepoliitika, kõik need teemad tekitavad noore inimesena minus muresid. Just sel põhjusel olen töötanud Tallinna Kunstigümnaasiumis algklasside abiõpetajana ja klassijuhatajana. Hiljuti asusin tööle Regionaalhaiglasse.

Minu teekond rahvuskonservatiivses erakonnas algas aastal 2021, kui käisin töövarjupäeval Martin Helme juures. Selle väikese aja jooksul olen jõudnud olla Põhja-Tallinna osakonna aseesimees (2021-2022). Hiljuti valiti mind Põhja-Tallinna osakonna esimeheks ning Põhja-Tallinna ringkonna aseesimeheks. Lisaks olen olnud ka alati tubli vabatahlik ja abistanud erakonda niipalju, kui on olnud võimalik.

Mina ja ka paljud teised noored andekad kandidaadid on meie loodetavasti suur tulevik meie väikesele kodumaale, seega arvan, et volikogu oleks suurepärane võimalus näha ja tunda omal nahal suurt poliitkat, saada head kogemust, mis aitaks edaspidi EKRE poliitika levitamises. Siiralt usun sellesse, et ainult EKRE suudab sellisel raskel ajal meile heita tunneli lõppu valgust. Usun ka sellesse, et kõik mida tänapäeval tehakse, jääb ajalukku ja meie järgmised põlvkonnad saavad arhiividest meist lugeda nagu sangaritest, kes ei kartnud vastu astuda liberaalide hävituspoliitikale. Hetkel peamiseks eesmärgiks pean konservatiivse maailmavaade levitamist noorte seas läbi erinevatel platvormidel, noortega peavad rääkima noored nende nö. omas keeles.

Olen kahe aasta jooksul rahvuskonservatiivina  jõudnud meedias kirjutada ka mõningad artiklid teemadel, mis siiralt mulle ja arvatavasti samuti paljudele teistele muret pakuvad, nendega saab tutvuda allpool:

  •  TERVISHOIUSÜSTEEM:

https://uueduudised.ee/arvamus/lana-leemets-me-maksame-sotsiaalmaksu-aga-haigestudes-ootame-ikka-ulipikkades-ravijarjekordades/

Lana Leemets: hambaravi on paljudele sisuliselt kättesaamatu, aga Pauli saamist Pauliineks rahastatakse meelsasti - Uued Uudised

  • LGBT PROPAGANDA KOOLIDES:

Lana Leemets: noorte isiksusi ei tohi väärastunud seksuaalkasvatusega hävitada - Uued Uudised 

  • KRIITIKA ERAKONNA JUHATUSE VASTU:

Lana Leemets: EKRE annab võimaluse seista üheskoos Eesti eest - Uued Uudised

  • Värske intervjuu minuga, kus rääkisin endast, üleminekust eestikeelsele haridusele ja üldiselt EKRE-st

NOORED KONSERVATIIVID ⟩ Kas noored on EKREsse oodatud? - Objektiiv

 

Toredat tutvumist, näeme kongresil!

 

 

Kandidaat LEEMETS, LANA