EKRE 2021. aasta kongress

LILL, TERJE

Liitusin erakonnaga (täpsustamata andmetel) aastal 2015. Siiani ma ei ole olnud poliitiliselt aktiivne, kuid olen kindlalt toetanud erakonna eesmärke ning kaasa elanud erakonna tegemistele. Käesoleval aastal otsustasin võimalusel rakendada oma teadmisi, oskusi ja võimeid erekonna eesmärkide saavutamisele kaasa aitamiseks ning kandideerida kohalike omavalituste valimistel Mustvee valla volikokku. 

Sündinud ja üles kasvanud olen Mulgimaal, Karksi-Nuias. Elu jooksul olen elanud paljudes Eestimaa piirkondades, neist viimased 11 aastat Jõgevamaal ning olen siin leidnud oma kodu. Jõgevamaal elatud aja olen töötanud kultuurijuhina erinevates kultuuriasutustest, neist kõige pikemalt Mustvee vallas. Töö kõrvalt omandasin Tartu Ülikoolis rakendusliku kõrghariduse kultuurikorralduse erialal ning jätkasin samuti TÜ-s magistrantuuris etnoloogia/antropoloogia erialal. Humanitaarteaduste magistrikraadi omandasin 2021 aasta jaanuaris.

Enne kultuuritööle asumist töötasin 10 aastat raamatupidajana, millisel erialal oman samuti rakenduslikku kõrgharidust aastast 2004. Tänasel päeval töötan koos tütardega isiklikus ettevõttes tootmisjuhi ja raamatupidajana.

Varasem eluperiood möödus peamiselt laste kasvatamise tähe all - mul on viis, tänaseks täiskasvanud, last ning kolm lapselast. Minu lapsed kasvasid traditsioonilises perekonnas, iseseisvas, turvalises ja vabas Eesti riigis ning ma soovin, et need väärtused jääksid Eestis kehtima nii praeguste kui tulevaste põlvkondade heaoluks.

Kandidaat LILL, TERJE