EKRE 2024. aasta kongress

MALK, MEELIS

*02.06.1970
*EKRE Läänemaa juhatuse liige / EKRE Hiiumaa osakonna aseesimees
*Abielus ; 4 lapse isa
*EELK Karuse, Lihula ja Mihkli koguduse diakon Läänemaal ja Pärnumaal
*Kaitseliitlane Lääne Malevas / Lääne Maleva kaplan 
*Lääneranna Vallavolikogu liige 

Suur tänu Läänemaa ringkonna üldkogule ja tegusatele juhatuse liikmetele, et toetasite minu soovi  ja esitasite mind EKRE volikogu kandidaadiks.
 
Minu eesmärk EKRE  volikogusse kandideerimisel ja sinna valituks osutumisel on soov anda oma panus, et erakond oleks ühtne löögirusikas oma põhieesmärkide täitmisel ehk eestluse hoidmisel meie omal maal! 

         Minu poliitiline pagas mida kaasa võtta selle ülessande saavutamiseks peaks olema piisav, sest olen juba neljandat korda valitud KOV volikokku erakonna esindajana, kus kindlalt toetan maailmavaatelisele seisukohale. Erakonda kuulun aastast 2015 aga oma eelnenud poliitilises tegevuses olen alates aastast 2003 kuulunud Eestimaa Rahvaliitu ja olnud selle erakonna Läänemaa ringkonna esimees, aga samuti olen ma olude sunnil pidanud teenida ka teiste erakondade huvisid. Kui otsustasin uuesti liituda Rahvaliidu õigusjärglase EKRE-ga, siis selles kontekstis saab tsiteerida pühakirjast tähendamissõna kadunud pojast:.......sest see su vend oli surnud ja on jälle saanud elavaks, ning oli kadunud ja on leitud.”Lk 15 : 32 b.

        Tunnen, et olen oma õige tee leidnud ja konservatiivsed väärtused on need, mis hoiavad meid eestlasi ja meie armast kodumaad hukka minemast.  Olgu see siis rohepööre või pagulaskriis. Oma kandideerimisega ja valituks osutumisel soovin ja tahan anda erakonnale vastu kõike seda, mis minule on Teie hulgas olles osaks saanud. Võimalusel kandideeriksin ka EKRE volikogu esimeheks või aseesimeheks, et veel paremini anda oma panust erakonna toimimisse ja tugevdamisse. 
                                                                            EESTI EEST !
 

Palun SINU häält, et saaksin omi kogemusi jagada kõigile Eestimaa konservatiivselt mõtlevatele inimestele ja selles muutuvas maailmas kuulutada mõistuse häält.
 
EESTI ON KATASTROOFI ÄÄREL JA VAJAB MUUTUST!
 
Tänan Teid juba teie valiku eest ette !
 
Olgu suur Looja armuline meile kõigile, kui ka meie kallile kodumaale !
 
Eestimaa su mehemeel, pole mitte kadund veel......
 

Kandidaat MALK, MEELIS