EKRE 2023. aasta kongress

MERE, ROLAND

Olles olnud merendusega seotud pea 40 aastat ning maailma näinud ja ettevõtlusega tegeleva inimesena tean täpselt mida tähendab vabadus, vastutus, distsipliin, ausus ja ümbritsevaga arvestamine olgu selleks kas inimesed või keskkond. 

Olen EKRE Saaremaa ringkonna aseesimees,

Kuressaare osakonna esimees ja

Saaremaa valla Rahandus- ja Majanduskomisjoni liige ning Kuressaare linnakomisjoni liige.

Ja muidugi isa ja vanaisa mõnele noorele eestlasele.

Olen piisavalt kaua elanud ,,elanikuna,, ja oma praeguses eluetapis, mõjutatuna viimaste aastate olukorrast riigis, tunnen kohustust olla kaasatud Eesti arengusse ,,kodanikuna,,. Ma ei suuda enam rohkem pealt vaadata kuidas praegune võimuladvik oma küünilisusega vassib, valetab ja lammutab kõike, mis on eestlasele kallis. Ajalooetapp, millega hetkel silmitsi seisame on murranguline. Me näeme igapäev kuidas osutatakse erinevatele vaenlastele ja kriisidele mis meid ohustavad ja millele tuginedes üritatakse kehtestada erinevaid keelde ja käske mis sobituvad ainult võimuladviku tegeliku ,,tööandja,, visiooniga Euroopa tulevikust. Me näeme kuidas iga päev viiakse ellu üha enam ja enam elitarismi ja sotsiaaldarvinismi ideoloogiate segu liberaaldemokraatia sildi all. 

Soovin, et Eesti rahvas tunneks ennast kindlana omal maal kartmata ohte idast ja läänest, ülevalt ja alt ja arvan, et saan ja pean selles suhtes abiks olla ning muuta juba viimase kümne aastaga väljakujunenud arvamust Eesti elu juhtivatest inimestest kelle kohta kõige tabavamalt on öelnud Oscar Wilde ,,küünik on see kes teab kõige hinda kuid ei tea millegi väärtust,,.

Oleksin pidanud alustama juba varem!.

Kandidaat MERE, ROLAND