EKRE 2022. aasta kongress

PALUSALU, ILLE

Minu elus on lisaks poliitikale 3 olulist suunda: lapsed, liikumine ja laulmine. Mul on 5 last, olen beebikooli õpetaja ja viin läbi laste sünnipäevasid erinevate tegelaskujudena. Olen olnud ka lasteaias õpetaja ja muusikaõpetaja ning gümnaasiumis eesti keele ja kirjanduse õpetaja. Muusikaga olen tegelenud lapsest peale, olen muusikakoolis õppinud klaverit ja iseseisvalt kitarri. Loon ka ise laule, nii sõnu kui meloodiaid ja käin kitarri saatel lauludega esinemas. Tegelen ka õhtujuhina ja olen läbi viinud mitmeid pulmi. Igal vabal hetkel liigun hästi palju ja treenin igapäevaselt. Õppinud olen Viljandi Kultuuriakadeemias huvijuhiks ja Tallinna Ülikooli magistriõppes rekreatsioonikorraldajaks.

Minu pere tegemistest saab lugeda blogist: http://illekas.blogspot.com/

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonnaga liitusin 2015. aastal, sest tundsin, et poliitmaastik vajab värsket naiselikku mõtlemist, julget väljaütlemist ja väge. Olen kandideerinud erakonna ridades kolmel korral, neist viimasel osutusin ka valituks. Alates 2021a oktoobrist olen Haapsalu linnavolikogu liige.

Soovin, et Eesti oleks ja jääks parimaks riigiks, kus rahus elada, pere luua ja väärikalt vananeda. Soovin, et kuulataks rohkem rahvast ja ei tegutsetaks uisapäisa. Soovin, et säiliks sõna- ja valikuvabadus.

Eesti eestā¤

Kandidaat PALUSALU, ILLE