POOLAMETS, ANTI

Kandidaadi POOLAMETS, ANTI pilt
 
Riigikogu liige
Rakvere volikogu liige
EKRE juhatuse liige
Lääne-Viru ringkonna esimees  

Olen ajaloolase ja juristi haridusega ning tegutsenud aastaid õppejõu, õpetaja ja ettevõtjana. Pean oluliseks tugevat regionaalpoliitikat ning maaelu edendamist, Eesti ühtlasemat arengut. Me ei tohi pealinna arendamise kõrval unustada teisi kante ja oskama arvestada Lõuna-Eesti või Ida-Virumaa eripäradega.

EKRE on võtnud endale südameasjaks majanduspoliitika, mis annab majandusele  uut hingamist maksulangetuste abiga ega lammuta Eesti majandust euronõuete ja CO2 paanika tõttu. Seda joont peame jätkama. Euroopa tulevik on kaalukausil – kas rahvusriigid kaotavad vabaduse globaliseerimissurve all või suudavad rahvuskonservatiivsed erakonnad sellele käe ette panna. EKRE teeb valitsuserakonnana kõik endast oleneva, et rahvusriiki kaitsta. Senine Euroopa laguneb kõigi silme all massiimmigratsiooni ja uusmarksistide ühiskondlike eksperimentide tulemusel.

Olin 2003. aasta euroreferendumi ajal üks iseseisvuslaste kampaania eestvedajaid. 2010. aastal korraldasin kampaania Eesti krooni kaitsmiseks. Krooni hoidmise poolt oli üle 60 % eesti rahvast. Keegi ei soovinud rahva arvamust kuulata. Suveräänsuse kaitse on ka täna meie keskne ülesanne. Olen kandideerinud kõigil EKRE osalusega valimistel alates 2013 aastast. Erakonnal on küllalt kasvuvõimalusi ning annan endast parima, et EKREst saaks peaministripartei, kes on Eesti saatuse otsustamisel keskne jõud.