EKRE 2024. aasta kongress

POOLAMETS, EVELIN

XV Riigikogu liige

EKRE volikogu esimees
EKRE naisühenduse juhatuse liige

EKRE energeetika-ja keskkonnatoimkonna liige
EKRE Lääne-Virumaa ringkonna Vinni osakonna esimees

Vinni vallavolikogu liige
Vinni valla eelarve-, arengu-, ja õiguskomisjoni aseesimees ja revisjonikomisjoni liige.

 
Olen aidanud korraldada kampaaniat kõikidel EKRE valimistel alates 2013. aastast. Olen korraldanud meeleavaldusi eesti keele kaitseks ja homopropaganda peatamiseks. 2010. aastal  aitasin korraldada kampaaniat Eesti krooni kaitseks. Tahan, et Eesti jääks meie rahvuskoduks ning oleks tervemõistuslik põhjamaine riik.
Naisühenduse liikmena tahan kaitsta eesti naisi destruktiivsete ideede eest ning suurendada EKRE toetust naiste hulgas. Käivitasin veebisaate "Elust ja poliitikast", milles osalevad EKRE naispoliitikud. Loodan, et see saade ärgitab naisi kaasa mõtlema ja ka konservatiivsest maailmavaadet mõistma.
Olen lõpetanud Tartu Ülikooli ja Eesti Kunstiakadeemia. TÜ füüsika-keemiateaduskonna taust on mulle andnud tugeva põhja reaalainetes ning  EKA haridus on aluseks tänasele leivateenimisele disaineri ja sisekujundajana.
Olen kahe lapse ema ja elan perega Lääne-Virumaal. Meie pere omandis on Kulina mõis, kus tegelen restaureerimise, hobusekasvatuse ja pärimuskultuuri edendamisega.
Panustan kogukonna tegevusse  MTÜ Roela Kodukant liikmena ja maaelu edendamisse MTÜ Kulina mõisa seltsi kaudu. Kuulun ka Eesti Hobusekasvatajate Seltsi, mille kaudu annan oma panuse tori hobusetõu säilimisse.

Alates 2023. a Riigikogu liige

 

Kandidaat POOLAMETS, EVELIN