EKRE 2023. aasta kongress

RANTANEN, EINO ERKKI JOHANNES

Olen 22-aastane üliõpilane rahvusvaheliste suhete erialal, vabakutseline tõlk, Tartu Linnavolikogu keskkonnakomisjoni liige ja EKRE noorteühenduse Sinine Äratus esimees. Maailma

Kolmeaastase staaziga Sinise Äratuse juhtimisorganites olen omandanud mitmekülgset organiseerimis- ja juhtimiskogemust ning leian, et on aeg neid oskusi rakendada erakonna juhatuses. Oma tugevusteks pean pragmaatilist lähenemist murekohtadele ja oskusi kaasaegsetes kampaaniameetodites (eelkõige internetisfääris). Leian, et erakonnal on vaja üha enam nooruslikku perspektiivi, energiat ja idealismi. Lisaks olen laialdase keeleoskusega (eesti, soome, inglise, saksa, rootsi)

Erakonna juhatuses kavatsen aktiivselt esindada nii oma Tartu ringkonda kui ka meie nooremat põlvkonda. Iga erakonna elujõud ja tulevik olenevad põhimõttekindla ja aktiivse järelkasvu kaasamisest. Oma tähtsaimaks eesmärgiks olen seadnud meie liikmeskonna ja populaarsuse kasvu just noorte seas (15-25) ning korrata 2019. aasta valimiste edu selles vanusegrupis. Oleme Sinises Äratuses välja arendanud selle tarbeks tegevus- ja kampaaniakava mida asume sellel kevadel ja suvel rakendama.

Samuti oman paljusid väärtuslikke kontakte välismaa rahvuslastega suuremas osas Euroopa riikidest. Nii nagu Eesti riik, vajab ka EKRE liitlasi kellega üle-Euroopalist rahvuslikku pööret ellu viia.

Üheskoos uue Rahvusliku Ärkamise poole!

 

Kandidaat RANTANEN, EINO ERKKI JOHANNES