EKRE 2021. aasta kongress

SARRI, ALLAN

Olen sündinud 11.01.1961.a. Kiviõlis.

Lõpetasin Püssi Keskkooli 1979.a. ning Tallinna Polütehnilise Instituudi 1984.a. raadioinseneri erialal (LR) ning töötasin Eesti Riikliku Filharmoonia heliosakonnas (mis teenindas Eesti NSVL avarustes esinevaid levimuusikuid) vaneminsenerina kuni NSVL lagunemiseni, mille järgselt Eesti ansambleid Venemaal enam ei vajatud ja osakond kaotas oma esialgse otstarbe.

Kogu järgneva aja olen pidanud muusiku ametit, nii kodumaal kui ka 15 aastat rahvusvahelistel vetel Eesti ning Soome ja Rootsi vahel. Ettevõtlusvorm on FIE.

Olen abielus, peres kasvab 2 tütart, üks juba kooliealine, teine veel mitte. Elame Pääskülas.

EKRE maailmavaadet olen toetanud valijana kogu aeg, lisaks sellele olen esinenud korduvalt "radikaalsete" seisukohtadega Nõmme Raadios ning lastekaitsele ja laste varajasele seksualiseerimisele haridusasutustes pühendatud saadetes Tallinna TV-s (Andres Raid - "Mõtleme taas").

Varem ühegi erakonna liige pole olnud, kuid seoses viimastel aastatel toimunud ideoloogilise võitluse tervnemisega astusin ERKE liikmeks 04.06.2020.a. ning sellel aastal otsustasin veelgi aktiivsemalt kaasa lüüa ning olen käesolevaga EKRE Nõmme osakonna aseesimees ning Lääne-Tallinna ringkonna juhatuse liige.

Leian, et iga inimese individuaalne aktiivsus oma põhiseaduslike õiguste kaitsmiseks on hetkel hädavajalik ning püüan omalt poolt anda oma energia ja oskused meie elukeskkonna hoidmiseks, ehk siis eesti rahvuse ja kultuuri säilimiseks läbi aegade.

Kandidaat SARRI, ALLAN