EKRE 2024. aasta kongress

VESTE, VALMAR

Valmar Veste

45 aastane põline pärnakas.
Abielus ja ühe väga armsa tütre isa.
EKRE liige alates 2019 aastast. 
Pärnu Linnavolikogu liige. 
EKRE Pärnumaa ringkonna juhatuse liige. Aastatel 2022 - 2024 Pärnumaa ringkonna aseesimees.
EKRE volikogu liige.
Pärnu Linnavolikogu majanduskomisjoni aseesimees, Pärnu Linnavolikogu sotsiaalkomisjoni liige, Pärnu Linnavolikogu elanikkonnakaitsekomisjoni liige.
Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjoni (ERJK) liige.
Väikeettevõtja.
Valdan peale emakeele veel inglise, vene ja saksa keelt.

Kandideerin erakonna juhatusse põhjusel, et olen näinud peale viimast kongressi terve aasta jooksul, kuidas erinevate salaorganisatsioonide tegelased ning endised punaparteilased ja punaväelased üritavad meie erakonda seestpoolt lõhkuda. Ma ei saa käed rüpes pealt vaadata, kuidas nad järjekindlalt erakonna liikmeid üksteise vastu üles ässitavad. Tulemus on nüüd näha - mõni päev enne kongressi on maskid langenud. Räägitakse suure suuga demokraatiast ja vajalikest muudatustest. Vajalikud kellele!? Kõikenägeva silma ordule? Või endiste punaparteilaste/punaväelaste klubile? 
Kindlasti ei ole need muudatused vajalikud Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liikmetele. Kindlasti mitte ka rahvuslastele, kes ei lase nendel jälkidel ideoloogiatel meie maad üle ujutada. Kutsun kõiki erakonnakaaslasi üles toetama kongressil tõelisi rahvuslasi sh Martin Helmet, mitte odavast Tartu õllest läbi imbunud revolutsionääride bandet.
Lööme korra majja meie erakonnas! Lööme erakonnast minema punase vabamüürlaste udu! 
Rahvusliku EKRE eest!

 

Kandidaat VESTE, VALMAR